یکبار پسرم گفت اگر به دختری علاقه مند باشد که بی حجاب است و سگ دارد ، باید چه کار کند؟

پسر مذهبی من عاشق دختری که سگ دارد!


یکبار پسرم گفت اگر به دختری علاقه مند باشد که بی حجاب است و سگ دارد ، باید چه کار کند؟

دختر و سگ

اگر دوستی از شما بپرسد که با این مشکل در زندگی اش چگونه کنار بیاید ، به او چه می گویید؟ (در قسمت نظرات پیشنهادات خود را برای رفع مشکل بنویسید.)

ما یک خانواده مذهبی هستیم. اصول و قواعد محکمی داریم . فرزندانم همگی مذهبی و سر به راه هستند ،ازدواج کرده اند و مشکلی با آنها ندارم جز فرزند آخرم. وقتی کودک بود ، به مسائل مذهبی علاقه مند بود ، هنوز هم هست. نماز می خواند ، روزه می گیرد و مراقب رفتارش با نامحرم هست اما چند وقتی است که به برخوردهایش مشکوک شدم.

بیشتر وقتش را در اطاقش می گذراند ، هر وقت هم که او را می بینم در حال پیامک بازی یا در وایبر است! یکبار که در حال گفتگو در وایبر بود اتفاقی از کنارش رد شدم و دیدم با یک دختر صحبت می کند. شک کردم . دختری که عکسش بی حجاب بود.

پسرم بیست و سه سال سن دارد . در فکر این هستیم که کم کم به فکر ازدواجش باشیم. مشکل مالی نداریم اما هنوز درس می خواند. همیشه با پیشنهاد ازدواج ، مخالفت می کند اما دلیلش را نمی گوید.الان مطمئن هستم که پای کسی در میان است. یکبار هم از من پرسید اگر بخواهم با دختری که از نظر فرهنگی با ما فرق دارد و بی حجاب است و مثلا سگ هم نگه داری می کند ، ازدواج کنم ، شما موافقت می کنید؟ من هم گفتم : نه!

از آن روز به بعد حرفی نمی زند اما رفتارش خیلی تغییر کرده ، لباس پوشیدنش و حتی انجام واجباتش! نمی دانم چگونه با او صحبت کنم؟ بگذارم خودش بگوید یا من پیش قدم شوم؟

 اگر به ازدواج با آن دختر اصرار داشت ، چه رفتاری کنم؟

برای تربیت او خیلی زحمت کشیده ام و نگرانم این رابطه همه چیز را خراب کند. لطفا کمکم کنید.

 

بخش خانواده ایرانی تبیان


مطالب مرتبط:

من، تنهایی و یک عشق ممنوع

فایل های خصوصی همسر سر به زیر من

داستان زنان متاهل و پسران مجرد

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه