همسرتان را به مشورت کردن تشویق کنید. به گزارش تبیان امین حق وردی روانشناس عمومی در گفت و گو با خبرنگار حوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: مشورت زوجین در زندگی مشترک بسیار اهمیت داشته و در مورد افرادی که خود رای بوده نیز وظیفه طرف مقابل برای رفع این مشکل بسیار مهم است. وی در ادامه گفت:در قدم اول مهم تربن عامل جلب اعتماد همسرتان بوده که بهترین کار این است که از خودتان شروع کرده و در انجام کارها از او مشورت بخواهید. حق وردی تاکید کرد:قدم بعدی جلب نظر خانواده هم ...

همسرتان را به مشورت کردن تشویق کنید

 
title

به گزارش تبیان امین حق وردی روانشناس عمومی در گفت و گو با خبرنگار حوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: مشورت زوجین در زندگی مشترک بسیار اهمیت داشته و در مورد افرادی که خود رای بوده نیز وظیفه طرف مقابل برای رفع این مشکل بسیار مهم است.

وی در ادامه گفت:در قدم اول مهم تربن عامل جلب اعتماد همسرتان بوده که بهترین کار این است که از خودتان شروع کرده و در انجام کارها از او مشورت بخواهید.

حق وردی تاکید کرد:قدم بعدی جلب نظر خانواده همسرتان بوده زیرا خواه یا ناخواه او در انجام کارها حتی اگر گاهی نیز اتفاق بیفتد، نظر خانواده اش را جویا شده پس بنابراین جلب نظر آن ها همراه با احترام باعث شده تا حتی آنان نیز همسرتان را تشویق به مشورت با شما کنند.

این روانشناس در پایان تصریح کرد:منتظر نمانید تا همسرتان باب صحبت با شما را باز کند بلکه خودتان نیز پیش قدم شوید و شناخت و اعتماد شما به یکدیگر موجب افزایش نظر خواهی شده و در صورت عدم انجام مشورت نباید آن را حمل بر بی اهمیت بودن خودتان بگذارید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه