نگذارید افسردگی بر شما غلبه کند. به گزارش تبیان امین حق‌ وردی روانشناس عمومی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه حبرنگاران جوان عنوان کرد: افسردگی یکی از بیماری شایع روحی بود که بر اثر عوامل مختلفی روی داده که از جمله آن گرایش به مواد مخدر و حتی سیگار است که فرد احساس طردشدگی از سوی خانواده خود را خواهد داشت. وی در ادامه گفت: استفاده بیش از حد وسایل جمعی نظیر تلفن همراه و رایانه همچنین کمبود خواب کافی با اینکه بسیاری از افراد از این مسئله غافل بوده ولی تأثیر زیادی بر تشدید افسردگی دارد. حق‌وردی تصر ...

نگذارید افسردگی بر شما غلبه کند

 
title

به گزارش تبیان امین حق‌ وردی روانشناس عمومی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه حبرنگاران جوان عنوان کرد: افسردگی یکی از بیماری شایع روحی بود که بر اثر عوامل مختلفی روی داده که از جمله آن گرایش به مواد مخدر و حتی سیگار است که فرد احساس طردشدگی از سوی خانواده خود را خواهد داشت.

وی در ادامه گفت: استفاده بیش از حد وسایل جمعی نظیر تلفن همراه و رایانه همچنین کمبود خواب کافی با اینکه بسیاری از افراد از این مسئله غافل بوده ولی تأثیر زیادی بر تشدید افسردگی دارد.

حق‌وردی تصریح کرد: توجه به نیازهای خود و در اولویت قرار دادن آن مهم بوده و نشستن بیش از حد  و کم‌تحرکی باعث بروز افسردگی شده که ورزش، فعالیت و جنب‌وجوش موجب سلامتی و کاهش این بیماری خواهد شد.

این روانشناس در پایان خاطرنشان کرد: تغییر محل زندگی در مناطق خوش آب و هوا که دارای طبیعتی بکر باشد بسیار مهم بوده ولی این کار برای بیشتر افراد ناممکن است که در این شرایط توصیه ربه رفتن مسافرت و گردش در طبیعت می‌شود.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه