همسر من زن فوق العاده ایست و من عاشق او هستم اما عاشق این دختر خانم هم هستم.....

مثلث عشقی زیر یک سقف  


همسر من زن فوق العاده ایست و من عاشق او هستم اما عاشق این دختر خانم هم هستم.....

مرد

اگر دوستی از شما این سوال را بپرسد ، چگونه به او پاسخ می دهید؟ (در قسمت نظرات با ما همراه باشید)

پاسخ به برخی سوالات بسیار سخت است .فکر کنید دوست تان از شما کمک می خواهد و این سوال را مطرح می کند، چه جوابی به او می دهید؟

من دو سال است که ازدواج کرده ام. بهترین همسر دنیا را دارم و یک تار موی او را با کل دنیا عوض نمیکنم اما من دانشجوی ارشدم .

 توی دانشگاه به کسی علاقمند شدم که حتی خودش هم نمیداند. او دختری نجیب و با ایمان و فوق العاده است مثل همسر خودم.حضور او باعث آرامش من شده است .این را بگویم که من نه چشم چران هستم نه اصلا دنبال این جور مسائلم. بین همه فامیل و دوستان به ادب و سر به زیری شهرت دارم.

در کل شخصیتی متعادل و مثبت دارم. نه مشکل کمبود عاطفه دارم نه مشکل زناشویی چون همسر فوق العاده ای دارم . اما مشکل این است که هردو را عاشقانه دوست میدارم . من فقط میخواهم هر دو را داشته باشم آن هم به عنوان همسر.دلم میخواهد هر سه زیر یک سقف شاد زندگی کنیم. نمیدانم چه کنم ،نه میخواهم آنها را از دست بدهم، نه خیانت کرده باشم . من فقط عاشق آنها هستم. می ترسم این موضوع بر ملا شود و همسرم دلخور شده و مرا ترک کند و از یک طرف هرچه تلاش می کنم نمی توانم از این دختر خانم بگذرم. تمام مدت درونم تلاطم دارم.

کمکم کنید نمی دانم چگونه این مشکل را برطرف کنم.

 

بخش خانواده ایرانی تبیان

مطالب مرتبط:

این زن رقیب عشقی من است

حجاب ،آن هم مقابل برادرشوهر!؟

همسرم، مقصر سرد مزاجی من؟

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه