عادت های غلط خود را بشکنید. سارا فغانپور روانشناس با اشاره به فطرت و غریزه ذاتی انسان اظهار داشت: دربسیاری ازمواقع بدلیل عادت به انجام برخی از رفتارها ، اتفاقاتی برایمان رخ می دهد که نتیجه منفی ان دردسرساز می شود. به گزارش تبیان به نقل از باشگاه خبرنگاران وی تصریح کرد: اغلب افراد با اصرار ورزیدن به انجام عادت های غلط خود ، مسبب تمام ناکامی های زندگی خودشان هستند اما در هنگام مواجهه با شکست دیگران را مقصر می دانند. این روانشناس ادامه داد: به جای اینکه دیگران را در شکست هایمان مقصر بدانیم بهتر ...

عادت های غلط خود را بشکنید

 
خبرگزاری

سارا فغانپور روانشناس با اشاره به فطرت و غریزه ذاتی انسان اظهار داشت: دربسیاری ازمواقع بدلیل عادت به انجام  برخی از رفتارها ، اتفاقاتی برایمان رخ می دهد که نتیجه منفی ان دردسرساز می شود.

به گزارش تبیان به نقل از باشگاه خبرنگاران وی تصریح کرد: اغلب افراد با اصرار ورزیدن به انجام عادت های غلط خود ، مسبب تمام ناکامی های زندگی خودشان هستند اما در هنگام مواجهه با شکست دیگران را مقصر می دانند.

این روانشناس ادامه داد: به جای اینکه دیگران را در شکست هایمان مقصر بدانیم بهتر است واقع بینانه رفتارهای غلط خود را اصلاح کنیم چرا که وقتی با روند درست در زندگی پیش می رویم قطعا درصد خطا کاهش یافته و موفقیت ها افزایش می یابد.

وی با بیان اینکه ذهن منفعل بسیار قدرتمند است افزود:  از برجسته ترین قدرت های ذهن منفعل ، مقاوم بودن در مقابل تغیرات است به همین دلیل ترک عادت بسیار سخت بوده و اغلب افراد با سست شدن اراده ، با شکست در شکستن عادت های غلط مواجه می شوند.

فغانپور در پایان گفت: نباید تغیرات در عادت های غلط رفتاری را با هنجار شکنی یا قانون شکنی اشتباه گرفت زیرا هدف از تغیرات شکستن عادت های غلط و انجماد های ذهنی است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه