رسیدن به کمال تحصیلی و شغلی اولویت هر شخصی است. به گزارش تبیان به نقل از باشگاه خبرنگاران ربابه غفار تبریزی روانشناس اظهار داشت: یکی دیگر از دلایل این امر ازدواج موقت است؛ و گرایش به ازدواج موقت به دلیل مهریه کم، راحت بودن و هم چنین کم بودن مخارج مراسم و . از دلایل تجرد گرایی است. تبریزی، کودکانی که شاهد روابط خشن والدین با دیکتاتوری بودن یک والد هستند رقبت کمتری به ازدواج دارند عنوان کرد. وی عنوان کرد: یکی دیگر از عوامل، ترس از طلاق است که می‌توان با مشاوره ازدواج و آموزش قوانین به ارتباطی ...

رسیدن به کمال تحصیلی و شغلی اولویت هر شخصی است

 
title

به گزارش تبیان به نقل از باشگاه خبرنگاران ربابه غفار تبریزی روانشناس اظهار داشت: یکی دیگر از دلایل این امر ازدواج موقت است؛ و گرایش به ازدواج موقت به دلیل مهریه کم، راحت بودن و هم چنین کم بودن مخارج مراسم و ... از دلایل تجرد گرایی است.

تبریزی، کودکانی که شاهد روابط خشن والدین با دیکتاتوری بودن یک والد هستند رقبت کمتری به ازدواج دارند عنوان کرد.

وی عنوان کرد: یکی دیگر از عوامل، ترس از طلاق است که می‌توان با مشاوره ازدواج و آموزش قوانین به ارتباطی و مهارتهای زندگی آن را کاهش داد. 

این روانشناس در پایان گفت: علاقه‌مندی به ازدواج زمانی افزایش پیدا می‌کند که پسران، امیدی برای ارتقا کیفیت زندگی خود داشته باشند، یعنی وقتی بعد از چندین سال کارکردن امیدی برای خرید خانه با ماشین وجود نداشته باشند ترجیح می‌دهد که ازدواج نکند، به همین سبب با مشکل تجرد گرایی روبرو هستیم که عواملی مانند تجمل گرایی، تورم مشکلات اقتصادی، ترس از طلاق نیز بر آن داخل می‌زند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه