دو رفتار خطرناک در برخورد زوجین با یکدیگر. به گزارش تبیان ابراهیم غفاری حق روانشناس عمومی در گفت و گو با خبرنگار حوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خیرنگاران جوان عنوان کرد: گاهی یک حرف ساده به طرف مقابل و به خصوص همسرتان حتی اگر جنبه شوخی نیز داشته باشد ممکن است اثرات جبران ناپذیری بر روابط شما داشته باشد. وی در ادامه گفت: یکی از آن موارد شوخی درباره خانواده همسر بوده و به طور کلی شوخی با اعضای خانواده خصوصا بزرگترها که دور از شان آن ها بوده و یا بی ادبی محسوب شود. غفاری حق افزود: مس ...

دو رفتار خطرناک در برخورد زوجین با یکدیگر

 
title

به گزارش تبیان ابراهیم غفاری حق روانشناس عمومی در گفت و گو با خبرنگار حوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خیرنگاران جوان عنوان کرد: گاهی یک حرف ساده به طرف مقابل و به خصوص همسرتان حتی اگر جنبه شوخی نیز داشته باشد ممکن است اثرات جبران ناپذیری بر روابط شما داشته باشد.

وی در ادامه گفت: یکی از آن موارد شوخی درباره خانواده همسر بوده و به طور کلی شوخی با اعضای خانواده خصوصا بزرگترها که دور از شان آن ها بوده و یا بی ادبی محسوب شود.

غفاری حق افزود: مسخره کردن همسر  خصوصا در حضور دیگران بدترین کار ممکن بوده مثلا اگر او کاری را درست انجام نداده باشد هرگز کنایه هایی از جمله نابغه، آی کیو و دانشمند را به او نگویید هرچند که منظورتان هم تمسخر او نباشد.

این روانشناس در پایان تصریح کرد:مسخره کردن قد، چهره، هیکل، دست پخت و یا لهجه نیز بسیار آزار دهنده و زننده بوده حتی اگر در حریم شخصی خودتان و به دور از حضور اطرافیان باشد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه