دوری و دوستی‌ها را تداوم ببخشید. به گزارش تبیان محمدرضا نظامی روانشناس خانواده در گفت‌و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان عنوان کرد: گاهی زوجین بر اثر عواملی از جمله موفقیت شغلی به ناچار مدتی را به دور از یکدیگر سپری کرده که در این شرایط با رعایت نکاتی می‌توان آثار این دوری را کاهش داد. وی افزود: گفت‌و گوی روزانه توسط وسایل ارتباط جمعی و در جریان قرار دادن طرفین از وقایع روزمره و به طور کلی شریک لحظه‌های یکدیگر بودن باعث ایجاد حس امنیت و تاثیر مثبت برطرفین خواهد شد. نظامی تصریح کرد: صداقت ...

دوری و دوستی‌ها را تداوم ببخشید

 
title

به گزارش تبیان محمدرضا نظامی روانشناس خانواده در گفت‌و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان عنوان کرد: گاهی زوجین بر اثر عواملی از جمله موفقیت شغلی به ناچار مدتی را به دور از یکدیگر سپری کرده که در این شرایط با رعایت نکاتی می‌توان آثار این دوری را کاهش داد.

وی افزود: گفت‌و گوی روزانه توسط وسایل ارتباط جمعی و در جریان قرار دادن طرفین از وقایع روزمره و به طور کلی شریک لحظه‌های یکدیگر بودن باعث ایجاد حس امنیت و تاثیر مثبت برطرفین خواهد شد.

نظامی تصریح کرد: صداقت در روابط طرفین مهم بود و غافلگیر ساختن طرف مقابل بوسیله فرستادن هدیه‌ی مورد علاقه‌ برای همسر خود می‌تواند به وی ثابت کند که همواره به یاد او هستند .

این روانشناس خانواده در پایان گفت: ملاقات‌های حضوری منظم هرچند با فاصله برای حفظ روابط و صمیمیت میان زوجین دارای اهمیت بوده و هرگز فعالیت دیگری را بر این ملاقات ترجیح نداده و همچنین در زمان در کنار هم بودن، بهتر لحظات را ایجاد کنید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه