من خیانت های او را بخشیدم اما همسرم بجای قدر دانی به من بدبین شده ،خدا نکنه کسی موبایل مرا اشتباه بگیره...

خیانتش را بخشیدم، بدبین شد.....


من خیانت های او را بخشیدم اما همسرم بجای قدر دانی به من بدبین شده ،خدا نکنه کسی موبایل مرا اشتباه بگیره...

با سلام . من مدت 7 سال است که با همسرم زندگی می کنم و دارای یک فرزند پسر 4 ساله می باشم و هر دو کارمندیم و تاکنون هم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردیم و خوب و بد گذرانده ایم یکی از مشکلات بزرگی که توی زندگی من بود رابطه همسرم با نامحرم بود.

خیانت

چند بار با خانم های مختلف رابطه داشت. رابطه های تلفنی که با زنها داشت و خلاصه خیلی چیزها . باید بگم از نظر محبت و تمکین اون هیچ کمبودی براش نذاشتم و تمام تلاشم راضی نگه داشتن اون بود و با این همه خیانتی که به من کرد ولی من به پاش ایستادم و بیشتر بهش محبت کردم و سرزنش هم نکردم و فقط با او صحبت میکردم و خیلی کمکش کردم تا از این مخمصه نجات پیدا کنه الان که به نظر خودم این مشکل اخلاقیش خیلی بهتر شده ولی به شدت به من بدبین شده به حدی که خودش تشویقم کرد دانشگاه برم بعد از یه ترم از سپری شدن دانشگاهم ،گفت دیگه نباید دانشگاه بری. من هم به خاطر زندگیم دانشگاه هم نرفتم و انصراف دادم از اون موقع تا حالا هم هر وقت تلفنم زنگ میزنه یا کسی بهم پیام میده سریعا به طرف موبایلم خیز بر میداره که مبادا یه نفر یه چیزی بهم بگه حالا خدا به دادم برسه اگه یه موقع یکی اشتباه زنگ بزنه یا کسی مزاحم بشه. بیچارم می کنه.

 

توروخدا کمکم کنید. چیکار کنم که این از بددلی در بیاد و به من بدبین نباشه لازم به ذکره که بگم من یه زن چادری و محجبه هم هستم.  چیکار کنم تا همسرم از این بد بینی در بیاد؟

 

 

 

بخش خانواده ایرانی تبیان


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه