به من می گوید چرا مقابل برادرم ،با حجاب هستی ،ما در خانواده از این حرف ها نداریم.

حجاب، آن هم مقابل برادرشوهر!؟


به من می گوید چرا مقابل برادرم ،با حجاب هستی ،ما در خانواده از این حرف ها نداریم.

حجاب

اگر دوستی از شما سوال زیر را بپرسد ، چه جوابی به او می دهید؟   (در قسمت نظرات پاسخ های خودتان به این سوال را ثبت کنید)

من زنی 28 ساله هستم که دو سال از ازدواجم می گذرد. از یک خانواده ی نسبتا مذهبی و سنتی که در محل کار با پسری آشنا شدم که فکر کردم از نظر تربیتی به من شبیه است.رفتارش در محل کار معقول و خوب بود.می دانست که با حجاب هستم و روزهای اول مشکلی در مسائل اعتقادی و رفتاری نداشتیم ، اما وقتی وارد خانواده ی آنها شدم احساس کردم که کلا وارد یک دنیای دیگر شده ام.آنها در ظاهر فرق زیادی با ما ندارند اما روابطشان خیلی باز و راحت هست.

دختر خاله ها و دختر عمه ها و اقوام درجه یک همسرم مقابل ایشان بی حجاب بوده و حتی با هم دست می دهند.خواهر های همسر مهم لباس های بسیار نامناسبی مقابل او می پوشند.دختر و پسرهای فامیل با هم خیلی شوخی می کنند و مدام پیامک می دهند. وقتی به همسرم شکایت می کنم ، می گوید که منظور خاصی ندارند و مثل خواهر و برادر هستند اما چند شب پیش که گوشی همسرم را چک کردم،دیدم که دختر عموی ایشان یک پیامک با مفهوم جنسی برای او زده است و شوهرم نیز جواب داده.

همسرم اهل قومیتی است که می گوید در شهر ما و در قوم ما این گونه رفتارها عادی است و منظوری ندارم،  اما نمی دانم چه کار کنم؟از من می خواهد که در جمع های آنها راحت تر باشم و حتی می گوید برادر من مثل برادر توست چرا مقابلش حجاب داری؟حجاب برای مرد غریبه است.

از همان روزهای اول که وارد خانواده اش شدم تا به امروز مدام در حال دعوا و خود خوری هستم؟  به نظر شما می توانم به این زندگی ادامه دهم؟ لطفا کمکم کنید تا بتوانم کمی به زندگی ام سر و سامان بدهم.

 

 

 

بخش خانواده ایرانی تبیان

مطالب مرتبط:

من، شوهرم و فیلم‌های جنسی

خانومی مطلقه، دختر رویاهای من

فیس‌بوک و مسابقه ی زیبایی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه