جوی آرام را در خانواده بسازیم. به گزارش تبیان محمود بیات روانشناس و مشاور خانواده در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان عنوان کرد: روش های کنترل خشم و آرام سازی جو خانواده در هنگام دعوا و به نوعی انجام آتش بس در محیط خانواده بسیار مهم بوده که نیازمند رعایت اصولی است. وی افزود:اولین گام برای جلوگیری از ایجاد درگیری میان زوجین خودآگاهی و مسیولیت پذیری بوده که برای ایجاد این تغییرات در همسر خود ابتدا باید از خودتان شروع کرده و خود را بازسازی کنید. بیات تصریح کرد:رفتارهای کودکانه مانند لج ...

جوی آرام را در خانواده بسازیم

 
title

به گزارش تبیان محمود بیات روانشناس و مشاور خانواده در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان عنوان کرد: روش های کنترل خشم و آرام سازی جو خانواده در هنگام دعوا و به نوعی انجام آتش بس در محیط خانواده بسیار مهم بوده که نیازمند رعایت اصولی است.

وی افزود:اولین گام برای جلوگیری از ایجاد درگیری میان زوجین خودآگاهی و مسیولیت پذیری بوده که برای ایجاد این  تغییرات در همسر خود ابتدا باید از خودتان شروع کرده و خود را بازسازی کنید.

بیات تصریح کرد:رفتارهای کودکانه مانند لجبازی، قهر، بداخلاقی، سرزنش، گله و شکایت را از خود دور کرده و بجای آن ارتباط صحیح و منطقی با همسرتان خصوصا یک گفت و گوی صمیمانه بسیار مهم است.

این روانشناس در پایان خاطر نشان کرد:ایجاد تصور و تفکر مثبت در موردهمسرتان و دور ساختن شک و تردید درباره وی در کاهش تنش ها بسیار ماثر است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه