اگر می خواهید زندگی شما بدون استرس باشد و با همسری که گاهی با نق زدن شما را آزار می دهد زندگی آرامی داشته باشید این نکات را حتما بدانید.

 

به گزارش سرویس خانواده جام نیوز سایت bollywoodshaadis نوشت:  در هنگام مجادله با همسرتان  سعی کنید این نکات را رعایت کنید تا سریعتر به به زندگی آرام خود بر گردیدو از زندگی خود لذت ببرید.

1- آرام باشید: سعی کنید در مجادله و بحث هایتان در مقابل همسرتان آرام باشید و  کمتر از او شکایت کنید اما اگر او همچنان از شما شکایت می کرد بهتر است به حرفهایش گوش کنید و آرام آرام به او محبت کنید قطعا او هم آرام خواهد شد.

2- سورپرایزش کنید: همسرتان را با یک هدیه کوچک مثل بلیط سیما یا با یک شاخه گل و یاهرچیز دیگری سورپرایز کنید. این حرکت تاثیر بسزایی در روابط زن و شوهردارد.

3- از  چیزهایی که شما را خوشحال می کند به او بگویید: این را بدانید که هیچ کس کامل نیست پس وقتی همسرتان شروع به نق زدن کرد به آرامی با او صحبت کنید و وقتی همسرتان عصبانیتش فروکش کرد به او بگویید که کدام رفتارش شما را آزار می دهد و کدام رفتارش را شما دوست دارید.

4- برای مدت کوتاهی همدیگر راترک کنید:  بهتر است در این شرایط به مدت کوتاهی از هم دور باشید تا ذهن شما این قضیه را فراموش کند. مثلا با دوستان خود به گردش یکی دو روزه بروید تا آرام شوید و با روحیه بهتری به زندگی خود برگردید.

 

2008

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه