استفاده از تلفن همراه در کنار همسر ممنوع. به گزارش تبیان سمیرا ایمان نژاد جامعه شناس و آسیب شناس اجتماعی در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان عنوان کرد:استفاده بیش از اندازه از تلفن همراه نیز باعث آسیب هایی در زندگی مشترک شده، بدین معنی که هنگامی که در کنار همسرتان هستید هرگز طرف مقابلتان راضی نبوده که وقتتان را تا حد زیادی با این وسیله بگذرانید. وی افزود:این امر موجب افزایش نارضایتی از رابطه زناشویی و به دنبال آن کاهش رضایت از زندگی و در نتیجه حتی منجر به افسردگی شده و بعضا درگیری ه ...

استفاده از تلفن همراه در کنار همسر ممنوع

 
title

به گزارش تبیان سمیرا ایمان نژاد جامعه شناس و آسیب شناس اجتماعی در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان عنوان کرد:استفاده بیش از اندازه از تلفن همراه نیز باعث آسیب هایی در زندگی مشترک شده، بدین معنی که هنگامی که در کنار همسرتان هستید هرگز طرف مقابلتان راضی نبوده که وقتتان را تا حد زیادی با این وسیله بگذرانید.

وی افزود:این امر موجب افزایش نارضایتی از رابطه زناشویی و به دنبال آن کاهش رضایت از زندگی و در نتیجه حتی منجر به افسردگی شده و بعضا درگیری هایی میان زوجین بوجود می آید.

ایمان نژاد ادامه داد:هنگامی که صرف وقت با وسیله یا فرد دیگری غیر از همسرمان بگذرد باعث شده تا وی علاقه خود را برای گفت و گو و مشورت حتی درباره موضوعات مهم در زندگی از دست داده و این امر زنگ خطری جدی برای زوجین است.

این جامعه شناس در پایان گفت:گذشته از مشکلات دیگر استفاده بیش از حد  از تلفن همراه ایجاد شک میان زوجین یکی دیگر از مهم ترین پیامدهای زیاده روی در استفاده از این وسیله ارتباطی است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه