اخراج از کار پایان زندگی نیست. مجتبی کاشانی روانشناس عمومی عنوان کرد: معمولأ بیکاری ریشه بسیاری از مشکلات اجتماعی از جمله افسردگی، اعتیاد و استرس بوده هم چنین عوارضی همچون پرخوری و اضافه وزن را نیز ایجاد می کند. به گزارش تبیان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان وی گفت: ماندن در خانه باعث افزایش افسردگی شده و با درس گرفتن از اشتباهات گذشته به آن ها به دید فرصت نگاه کنید هم چنین با صرف وقت بیشتر برای جستجوی کار قطعأ به نتیجه بهتری دست خواهید یافت. کاشانی اضافه کرد:افرادی که معمولأ یک بار از کار ا ...

اخراج از کار پایان زندگی نیست

 
title

مجتبی کاشانی روانشناس عمومی عنوان کرد: معمولأ بیکاری ریشه بسیاری از مشکلات اجتماعی از جمله افسردگی، اعتیاد و استرس بوده هم چنین عوارضی همچون پرخوری و اضافه وزن را نیز ایجاد می کند.

به گزارش تبیان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان وی گفت: ماندن در خانه باعث افزایش افسردگی شده و با درس گرفتن از اشتباهات گذشته به آن ها به دید فرصت نگاه کنید هم چنین با صرف وقت بیشتر برای جستجوی کار قطعأ به نتیجه بهتری دست خواهید یافت.

کاشانی اضافه کرد:افرادی که معمولأ یک بار از کار اخراج شده امید خود را برای رفتن به سر کار مجدد از دست داده و خود را نالایق و کم شانس دانسته و در واقع دید منفی نسبت به اطرافیان خواهند داشت. 

این روانشناس در پایان تأکید کرد:باورهای منصفانه و معقول نسبت به شغل خود داشته و ایمان به توانایی تان ایجاد کنید هم چنین شکست را به عنوان جزیی از زندگی بپذیرید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه